Další evropský soud vydává předběžné opatření z porušení patentové ochrany Canonu

V prosinci 2018 vydal Okresní soud v Düsseldorfu předběžný příkaz proti společnosti Idem Rebuilding Di Carbonara Giuseppe, nabízející tonerové a inkoustové kazety pod obchodním názvem „Universocartuccia“, zakazující nabízet a distribuovat tonerové kazety pro laserové tiskárny chráněné patentovou ochranu EP 2 087 407, určené pro tiskárny CE505A, HP CE505X, HP CF280A a HP CF280X.

Na předběžný příkaz navázal soud v italském Miláně, který vydal preventivní příkaz včetně předběžného příkazu, kterým dochází k zabavení majetku a udělení sankcí společnosti Idem Rebuilding di Carbonara Giuseppe, obchodující jako „Universocartuccia“.

 


Autor: Amazone.it. di UNIVERSOCARTUCCIA®.

 

Tento příkaz je založen na porušení italské části evropského patentu společnosti Canon EP 2 087 407.

 

Patent je ke stažení zde: https://www.spravnytoner.cz/wp-content/uploads/EP2087407-CZ.pdf

 

Registrace patentu v České republice je zde: https://isdv.upv.cz/webapp/resdb.print_detail.det?pspis=EP/2087407&plang=CS

 

Patent EP 2 087 407: https://register.epo.org/application?number=EP07860559&tab=main

 

 

Autor: Asociace renovátoru tonerů (ART)


Výrobky KMP jsou navrhovány a vyráběny tak, aby splňovali kritéria zdravotní nezávadnosti. Během tisku tonery KMP nedochází k nadměrnému uvolňování zdraví závadných částic do ovzduší, používání výtisku pořízeného tonerem, inkoustem či páskou KMP nedoprovází zvýšená zdravotní rizika.

KMP respektuje práva duševního vlastnictví třetích osob. Výrobky KMP zásadně neporušují patenty ani průmyslové vzory a nevystavují uživatele ani prodejce rizikům spojeným s porušením duševního vlastnictví třetích osob.

KMP renovuje originální tonerové a inkoustové kazety při zachování kvality a výtěžnosti originálního spotřebního materiálu. Výrobky KMP jsou šetrné k životnímu prostředí, používání renovovaných tonerových a inkoustových kazet provází snižování ekologické zátěže, redukce a opětovné využití přírodních zdrojů.

 

zpravodajstvi_indexPřejít na zpravodajství