HP blokuje další neoriginální náplně, naše fungují!

Dle zprávy magazínu The Recycler společnost HP vydala další aktualizaci firmwaru blokující neoriginální inkoustové kazety kompatibilní s kazetami řady HP 903. Okamžitě po aktualizaci firmware v tiskárně dojde k blokaci inkoustových kazet. Náplně KMP spolehlivě fungují i s poslední dostupnou aktualizací firmware. HP tak zřejmě blokuje pouze čipy kazet, které nepoužívají plnohodnotné čipy, nebo nejsou řádně renovované.

Řada kazet kompatibilních s HP 903 se používá v následujících tiskárnách:
Tiskárna HP OfficeJet 6950 All-in-One
Tiskárna HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One
Tiskárna HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One
Tiskárna HP OfficeJet Pro 6970 All-in-One

 

 

Autor: Asociace renovátoru tonerů (ART)


Výrobky KMP jsou navrhovány a vyráběny tak, aby splňovali kritéria zdravotní nezávadnosti. Během tisku tonery KMP nedochází k nadměrnému uvolňování zdraví závadných částic do ovzduší, používání výtisku pořízeného tonerem, inkoustem či páskou KMP nedoprovází zvýšená zdravotní rizika.

KMP respektuje práva duševního vlastnictví třetích osob. Výrobky KMP zásadně neporušují patenty ani průmyslové vzory a nevystavují uživatele ani prodejce rizikům spojeným s porušením duševního vlastnictví třetích osob.

KMP renovuje originální tonerové a inkoustové kazety při zachování kvality a výtěžnosti originálního spotřebního materiálu. Výrobky KMP jsou šetrné k životnímu prostředí, používání renovovaných tonerových a inkoustových kazet provází snižování ekologické zátěže, redukce a opětovné využití přírodních zdrojů.

 

zpravodajstvi_indexPřejít na zpravodajství