HP realizuje opatření proti dovozcům kompatibilních inkoustových cartridgí

Úřady dvou zemí Evropské unie tvrdě zasáhly zasáhly proti dovozcům inkoustových cartridgí kompatibilních s inkoustovými cartridgemi HP. V areálu dovozců zabavily velké množství kompatibilních inkoustových kazet určených do tiskáren HP.

Podle neoficiálních informací se jednalo o inkoustové cartridge čínské produkce, které jsou některými importéry dováženy i do České republiky.

Společnost HP se zavázala ve spolupráci s odpovědnými úřady po celé Evropské unii tvrdě vymáhat práva duševního vlastnictví.

V budoucnu je tak možné očekávat podobné zásahy i v České republice.

 

Autor: Asociace renovátorů České republiky (CRRA)


Výrobky KMP jsou navrhovány a vyráběny tak, aby splňovali kritéria zdravotní nezávadnosti. Během tisku tonery KMP nedochází k nadměrnému uvolňování zdraví závadných částic do ovzduší, používání výtisku pořízeného tonerem, inkoustem či páskou KMP nedoprovází zvýšená zdravotní rizika.

KMP respektuje práva duševního vlastnictví třetích osob. Výrobky KMP zásadně neporušují patenty ani průmyslové vzory a nevystavují uživatele ani prodejce rizikům spojeným s porušením duševního vlastnictví třetích osob.

KMP renovuje originální tonerové a inkoustové kazety při zachování kvality a výtěžnosti originálního spotřebního materiálu. Výrobky KMP jsou šetrné k životnímu prostředí, používání renovovaných tonerových a inkoustových kazet provází snižování ekologické zátěže, redukce a opětovné využití přírodních zdrojů.

 

zpravodajstvi_indexPřejít na zpravodajství