Společnost KMP Group převzala značku IJKOA

S okamžitou platností získala společnost KMP Group práva na ochranné známky pro produkty IJKOA od Goede Kansen, Hong Kong, prostřednictvím přidružené společnosti Copymix.

 

KMP Group IJKOA

 

Skupina KMP nyní vlastní výhradní práva k ochranné známce IJKOA a zajišťuje distribuci, marketing a technickou podporu. Německá distribuce interaktivních dotykových obrazovek se ve společnosti KMP AG vyvíjí od začátku roku.

„Tyto intuitivní a snadno použitelné digitální tabule jsou výhodou prakticky všude, kde je o čem diskutovat,“ vysvětlil generální ředitel KMP Jan-Michael Sieg a dodal: „Online prezentace, vytváření digitálních poznámek a jejich zviditelnění pro interní i externí účastníky jsou ideální pro práci v týmech napříč pracovišti.“

Ve Francii už prodej podle Siega běží velmi úspěšně. Již během veletrhu ORGATEC v Kolíně nad Rýnem, který se konal v říjnu 2022, byla IJKOA představena široké odborné veřejnosti. Obrazovky s vysokým rozlišením jsou k dispozici v různých velikostech a jsou dodávány s držáky a dalším příslušenstvím podle požadavků zákazníka.

Interaktivní dotykové panely IJKOA umožňují přímé bezdrátové sdílení informací z mobilních zařízení i notebooků, dokonale nahrazují zastaralé projektory, šetří čas a práci s přepisováním a odesíláním poznámek vytvářených během brainstormingu, umožňují interaktivní a kreativní vedení prezentací i brainstormingů a skvěle se hodí pro pořádání videokonferencí.

Interaktivní dotykové panely IJKOA jsou standardně vybaveny softwarem umožňujícím jejich dokonalé využití.

Celý sortiment interaktivních dotykových displejů IJKOA je možné v České republice koupit přímo v internetovém obchodě https://www.ijkoa.cz/.

 

KMP tiskové oddělní 14. 12. 2022