Canon vyhrál další soud s výrobci kompatibilních tonerů

Canon Inc. oznámil 20. dubna 2015 úspěšné vyřešení porušení patentového sporu s Printronic Corp. vedeného u Okresní soudu pro jižní obvod New Yorku kvůli porušení patentu číslo 5903803 (Process cartridge, electrophotographic image forming apparatus, driving force transmission part, and electrophotographic photosensitive drum) a patentu číslo 6128454 (Process cartridge, electrophotographic image forming apparatus, driving force transmission part, and electrophotographic photosensitive drum).

US5903803-1
Pro vyřešení sporu společnost Printronic vyslovila souhlas s výrokem soudu, který zakazuje výrobu, používání, prodeje a nabízení k prodeji těchto tonerových kazet a optických válců v USA a dále zakazuje do USA a dovážet tyto tonerové kazety a optické válce.

 

Autor: Asociace renovátorů České republiky (CRRA)


Výrobky KMP jsou navrhovány a vyráběny tak, aby splňovali kritéria zdravotní nezávadnosti. Během tisku tonery KMP nedochází k nadměrnému uvolňování zdraví závadných částic do ovzduší, používání výtisku pořízeného tonerem, inkoustem či páskou KMP nedoprovází zvýšená zdravotní rizika.

KMP respektuje práva duševního vlastnictví třetích osob. Výrobky KMP zásadně neporušují patenty ani průmyslové vzory a nevystavují uživatele ani prodejce rizikům spojeným s porušením duševního vlastnictví třetích osob.

KMP renovuje originální tonerové a inkoustové kazety při zachování kvality a výtěžnosti originálního spotřebního materiálu. Výrobky KMP jsou šetrné k životnímu prostředí, používání renovovaných tonerových a inkoustových kazet provází snižování ekologické zátěže, redukce a opětovné využití přírodních zdrojů.

 

zpravodajstvi_indexPřejít na zpravodajství