výhody výrobků kmp

Zdravotně nezávadné výrobky

Tonerový prášek ani inkousty KMP nepředstavují zvýšená zdravotní rizika při tisku ani při manipulaci s výtiskem. Zdravotní nezávadnost je zásadní výhodou tonerů, inkoustových cartridgí i barvících pásek KMP.

Zdravotně nezávadné výrobky

ekologicky šetrné výrobky

Redukujeme odpad díky opětovnému využití surovin a komponent. Sbíráme, třídíme a renovujeme originální tonery a inkoustové náplně, ty nevyhovující ekologicky likvidujeme.

11_slide_zeme

Dodržování legislativy

Při výrobě všech výrobků KMP dodržujeme zákony a veškeré zákonné povinnosti. Respektujeme patenty a průmyslové vzory, nevyrábíme padělky. Právně neohrožujeme žádným způsobem odběratele ani koncové spotřebitele.

13_slide_legislativa_vyhody

100% kompatibilní

Výrobky KMP jsou naprosto kompatibilní s koncovými zařízeními a jsou výkonem i věrností barev adekvátní alternativou k originálním tonerům, inkoustovým cartridgím, barvícím a faxovým páskám.

9_slide_znacky_tiskaren

ekonomický tisk

Naše výrobky jsou ve srovnání s originálním spotřebním materiálem výrazně levnější, a to při zachování maximální kvality tisku. Vytisknete více stránek a přitom zaplatíte méně.

2_slide_prasatko

Kvalitní tisk

Výroba probíhá na moderních strojích, používáme kvalitní součástky i materiál. Tonerový prášek, inkoust a barvivo vždy odpovídá svým složením typu daného zařízení. Před distribucí do prodeje provádíme kontrolu tisku.

Výsledný tisk s výrobky KMP je vždy sytý, ostrý a nerozmazává se.
10_slide_colors_nocompany

bezpečné používání

Garantujeme, že použitím výrobků KMP nedojde k poškození či předčasnému opotřebení vašeho zařízení. V opačném případě uhradíme opravu či výměnu.

V případě jakéhokoliv problému s naším výrobkem volejte servisni linku +420 388 301 051 a najdeme řešení.
3_slide_tiskarna

vítězíme v testech

Výrobky KMP se pravidelně umisťují v testech nezávislých organizací a odborných časopisů na předních příčkách. Získávají hodnocení nejlepšího poměru kvality a ceny.

4_slide_vytezime

spolehlivé dodání

Více než 200 zaměstnanců, 3 výrobní a 2 skladové haly v České republice zajišťují plynulé zásobování a rychlé dodání.

6_slide_auto

záruka 36 měsíců

Kvalitu výrobků KMP garantujeme poskytnutím nadstandardní záruční lhůty a to pro všechny zákazníky a odběratele.

V případě jakéhokoliv problému s naším výrobkem volejte servisní linku
+420 388 301 051 a najdeme řešení.
5_slide_kalendar

normy a certifikáty

Výrobní procesy jsou certifikovány dle managementu kvality ISO 9001:2008. Naše tonery a inkoustové náplně přesahují požadavky standardů DIN 33870 a DIN 33871.

12_slide_certifikaty_vyhody

slevy a spolupráce

Velkoodběratelům a častým odběratelům poskytujeme výrazné slevy z maloochodních cen a další výhody. Nepožadujeme minimální měsíční odběry a k ničemu se tak nezavazujete. Uzavření smlouvy o spolupráci je díky on-line registraci snadné a rychlé.

14_slide_slevy_vyhody