Nová značka tiskáren Pantum na českém trhu

Na české trhu se objevila nová značka laserových tiskáren Pantum. V nabídce jsou jak monochromatické, tak barevné laserové tiskárny v samostatném, tak i v multifunkčním provedení. Nabídka je omezena na formu pronájmu, k dispozici je několik základních typů tiskáren.

Výrobcem tiskáren je společnost Pantum International Limited. Dle informací výrobce se tiskárny od mainstreamové produkce tiskáren odlišuje zejména důrazem na bezproblémový chod a maximální živostnost. Společnost Pantum tvrdí, že jejich tiskárny v kancelářském a firemním prostředí dosahují 4 x větší životnosti než srovnatelné tiskárny renomovaných výrobců.

 

 

 

Ve skutečnosti je u těchto tiskáren nová jenom značka, nikoliv tiskárny jako takové. Dle našich zjištění se jedná o tiskárny zcela shodné se zavedenými tiskárnami značky Lexmark. Tiskárny se v podstatě liší pouze logem na čelní straně, shodné jsou u řady modelů i v technických parametrech, včetně takových detailů, jakými je spotřeba elektrické energie či hlučnost.

Společnost Lexmark Lexmark vlastní konsorcium společností Apex Technology Co., Ltd. a PAG Asia Capital, která je součástí je Legend Capital Management Co. Ltd. které jsou spolu s Lenovem spoluvlastníky Pantum International Limited. Kancelářské tiskárny Lexmark pro malé a střední firmy jsou tak spíše tiskárnami Pantum, které pro evropský trh používají zavedenou značku Lexmark.

Kompletní nabídka tiskáren Pantum k pronájmu je zde: https://zadne-starosti.cz/

 

 

Autor: Asociace renovátoru tonerů (ART)


Výrobky KMP jsou navrhovány a vyráběny tak, aby splňovali kritéria zdravotní nezávadnosti. Během tisku tonery KMP nedochází k nadměrnému uvolňování zdraví závadných částic do ovzduší, používání výtisku pořízeného tonerem, inkoustem či páskou KMP nedoprovází zvýšená zdravotní rizika.

KMP respektuje práva duševního vlastnictví třetích osob. Výrobky KMP zásadně neporušují patenty ani průmyslové vzory a nevystavují uživatele ani prodejce rizikům spojeným s porušením duševního vlastnictví třetích osob.

KMP renovuje originální tonerové a inkoustové kazety při zachování kvality a výtěžnosti originálního spotřebního materiálu. Výrobky KMP jsou šetrné k životnímu prostředí, používání renovovaných tonerových a inkoustových kazet provází snižování ekologické zátěže, redukce a opětovné využití přírodních zdrojů.

 

zpravodajstvi_indexPřejít na zpravodajství