Společnost Canon získala další předběžné opatření v Německu

Společnost Canon je velmi aktivní ve vymáhání dodržování patentové ochrany tonerových kazet v Německu. U okresního soudu v Düsseldorfu získala velké množství předběžných opatření, zakazujících prodej kompatibilních tonerových kazet chráněných patenty Canon.

Okresní soud v Düsseldorfu nyní vydal další takové předběžné opatření, vydané proti společnosti Grey Systems GmbH a jejímu řediteli.

Grey Systems GmbH

Předběžné rozhodnutí ukládá společnosti Grey Systems GmbH zastavení nabízení a distribuce tonerových kazet pro laserové tiskárny konkrétním spojovacím členem kazety a tiskárny, například prostřednictvím internetového obchodu www.dulin-shop.com.

Příkaz vychází z porušení německé části evropského patentu EP 2 087 407, týkajícího se jednotky optického válce.

Tyto klony mohou nahradit modely kazet HP CE505X, HP CE255A, HP CE255X a HP CF280X kompatibilní s různými modely laserových tiskáren HP.

Patent EP 2 087 407:
https://register.epo.org/application?number=EP07860559&tab=main

 

 

Autor: Asociace renovátoru tonerů (ART)


Výrobky KMP jsou navrhovány a vyráběny tak, aby splňovali kritéria zdravotní nezávadnosti. Během tisku tonery KMP nedochází k nadměrnému uvolňování zdraví závadných částic do ovzduší, používání výtisku pořízeného tonerem, inkoustem či páskou KMP nedoprovází zvýšená zdravotní rizika.

KMP respektuje práva duševního vlastnictví třetích osob. Výrobky KMP zásadně neporušují patenty ani průmyslové vzory a nevystavují uživatele ani prodejce rizikům spojeným s porušením duševního vlastnictví třetích osob.

KMP renovuje originální tonerové a inkoustové kazety při zachování kvality a výtěžnosti originálního spotřebního materiálu. Výrobky KMP jsou šetrné k životnímu prostředí, používání renovovaných tonerových a inkoustových kazet provází snižování ekologické zátěže, redukce a opětovné využití přírodních zdrojů.

 

zpravodajstvi_indexPřejít na zpravodajství