Xerox se dále pokouší o převzetí HP Inc.

Generální ředitel společnosti Xerox John Visentin se po neúspěchu ve vyjednávání s představenstvem společnosti HP Inc. o možnosti převzetí HP ze strany Xeroxu obrátil přímo na akcionáře a představil jim výhody převzetí.

John Visetin si v minulých týdnech vyměnil několik dopisů s představenstvem společnosti HP Inc., ve kterých se dožadoval zahájení jednání o převzetí HP ze strany společnosti Xerox. Představenstvo HP tuto možnost odmítlo. John Visetin v posledních dopisech „vyhrožoval“ představenstvu HP, že pokud bude jednání nadále odmítat, obrátí se přímo na akcionáře, představenstvo obejde a spojení společností si vynutí přímo přes akcionáře. John Visetin pomocí podobně silové strategie v letošním roce zabránil fúzi Xeroxu s FUJIFILM Holdings Corporation a docílil odprodeje podílu společnosti Xerox ve společnosti Fuji Xerox Co., Ltd.

Realizace této silové strategie na sebe nedala dlouho čekat – akcionáři HP Inc. zveřejnili prezentaci, ve které je uvedeno, že po navázání spolupráce by obě firmy společně dosáhly hodnoty 31 USD za akcii (současná hodnota je zhruba 20 USD za akcii), sloučením by vznikl volný peněžní tok více než 4 miliardy USD. Sjednocení platformy prodeje a scelení portfolia výrobků by během tří let mělo vygenerovat růst příjmů ve výši 1 až 1,5 miliardy USD.

 

 

Autor: Asociace renovátoru tonerů (ART)


Výrobky KMP jsou navrhovány a vyráběny tak, aby splňovali kritéria zdravotní nezávadnosti. Během tisku tonery KMP nedochází k nadměrnému uvolňování zdraví závadných částic do ovzduší, používání výtisku pořízeného tonerem, inkoustem či páskou KMP nedoprovází zvýšená zdravotní rizika.

KMP respektuje práva duševního vlastnictví třetích osob. Výrobky KMP zásadně neporušují patenty ani průmyslové vzory a nevystavují uživatele ani prodejce rizikům spojeným s porušením duševního vlastnictví třetích osob.

KMP renovuje originální tonerové a inkoustové kazety při zachování kvality a výtěžnosti originálního spotřebního materiálu. Výrobky KMP jsou šetrné k životnímu prostředí, používání renovovaných tonerových a inkoustových kazet provází snižování ekologické zátěže, redukce a opětovné využití přírodních zdrojů.

 

zpravodajstvi_indexPřejít na zpravodajství